15 marca 2024

Szkoła Podstawowa nr 277 im. Elizy Orzeszkowej

Młodzi siatkarze Orzeszkowej na podium Mistrzostw Warszawy!!!

Reprezentacja naszej szkoły po wygraniu Mistrzostw Dzielnicy uzyskała prawo reprezentowania dzielnicy Targówek w LVII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii dzieci piłka siatkowa chłopców. Nasi młodzi siatkarze spisali się rewelacyjnie i po czterech dniach emocjonujących zmagań wywalczyła brązowe medale oraz puchar za 3 miejsce w Mistrzostwach Warszawy 💪🔥🥉🏐 W meczu o 3 miejsce chłopcy pokonali SP 158 ze Śródmieścia (2:0), a w finale turnieju SP 65 (Żoliborz) wygrało z SP (Mokotów) 2:1. Warto nadmienić, że cały turniej stał na bardzo wysokim poziomie i wiele spotkań kończyło się na przewagi.

Wielkie Gratulacje dla wszystkich zawodników Szkoły Podstawowej nr 277 im. Elizy Orzeszkowej 👏💪🏐 oraz trenera Sławomira Petrowicza, bardzo cieszy, że udało się nawiązać do tradycji medalowej naszej szkoły w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży, oby tak dalej!!!

Gratulację również dla trenera klubowego chłopaków Pana Krzysztofa Siwaka. Większość drużyny trenuje siatkówkę w UKS PLAS Warszawa, którego zajęcia odbywają się w naszej szkole.